تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی چیست؟ با 12 مزیت آن آشنا شوید

تابلو تبلیغاتی در گذشته فقط به صورت یک نوشته ساده که معرف کسب و کار بود ساخته می شد و از همان نوشته ساده به عنوان تابلوهای سر درب استفاده می شد.

تابلو تبلیغاتی حروف برجسته

امروزه ساخت تابلوهای سر درب مغازه ها با استفاده از حروف برجسته همگام با نورپردازی و گرافیک انجام می پذیرد که زیبایی این تابلوها را چندین برابر نموده و باعث می شود رهگذران حتی شده برای چند ثانیه مجذوب نوشته های کوتاه و نورپردازی و گرافیک این تابلو ها میشوند.

مکان نصب تابلو تبلیغاتی

نصب تابلو تبلیغاتی در مکانهایی مانند پیاده روها ، جاده ها ، بزرگراه ها و یا نصب تابلو تبلیغاتی سر در مغازه می تواند تاثیر شگرفی در معرفی محصولات یا خدمات ارائه شده داشته باشد.

هزینه ساخت تابلو تبلیغاتی چقدر است؟

صرف هزینه بابت تبلیغات هزینه ای بهینه است که باعث رونق کسب و کار می شود و هر برند معروفی که برای ما انسانها شناخته شده است و نامی آشنا برای ما محسوب می شود قطعا هزینه زیادی برای تبلیغات و شناساندن برند آن صرف شده است که اکنون به یک برند نام آشنا تبدیل گشته است .

انواع تابلو تبلیغاتی و قیمت آن

تابلو تبلیغاتی مناسب، خود دارای تنوع بسیار و قیمت های متفاوت می باشد که با توجه به میزان بودجه و سلیقه و درخواست مشتری این تابلوها ساخته و نصب می گردد .

با توجه به این که هر تابلو تبلیغاتی از چند قسمت تشکیل شده است و دارای بخش هایی همچون زیرکار ، رویه ، بدنه ، حروف برجسته ، نورپردازی و رنگ کاری و دیگر مراحل اجرایی می باشد کیفیت و تنوع هر قسمت از تابلو متفاوت می باشد بنابراین هر بخش از تابلو می تواند به قیمت های متفاوتی عرضه شود

کیفیت تابلو تابلیغاتی به چه چیزهایی بستگی دارد؟

این روزها شرکت های ارائه دهنده خدمات تابلوسازی نیز گسترش پیدا کرده و خود این شرکت ها نیز در حال رقابت با یکدیگر هستند.

بعضی از شرکت ها یا مغازه های تابلوسازی ممکن است با قیمت پایین تری به شما ارائه سرویس نمایند اما می بایست تحقیقات به عمل آید که آیا با این قیمت ، کیفیت راضی کننده خواهد بود یا خیر؟ گاهی صرف کمی هزینه بالاتر و خرید محصولی با کیفت تر و دارای دوام بیشتر خیلی بهینه تر است از خرید محصولی با هزینه کمتر اما بی کیفیت و دارای عمر کوتاه

تابلو تبلیغاتی

انواع تبلیغات محیطی

تبلیغات به شیوه های گوناگون همچون چاپ بنر ، چاپ تراکت ، تبلیغات در سایت ها ، چاپ بروشور ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، بنرهای تبلیغاتی آنلاین و تابلوهای تبلیغاتی انجام می پذیرد.

مزیت تبلیغات محیطی با تابلو تبلیغاتی چیست؟

مزیت تبلیغات محیطی برای همه شناخته شده و بدیهی می باشد که برای معرفی و شناساندن برند کسب کار های بزرگ و کوچک صورت میگیرد.

حضور شرکت های مهم بصورت پیوسته در دید عموم

چون تبلیغات محیطی به طور پیوسته در معرض دید عموم قرار دارد، باعث میشود تا شرکت ها و برند های معتبر حضوری پرنگ و دائمی داشته باشند.

شناخت محصول از مزیت تبلیغات محیطی

در تبلیغات محیطی ، به علت تکرار پیام ها در طول زمان ، باعث می شود که مشتری با یک محصول کاملا آشنا شود و آن برند را به صورت کامل بشناسد

افزایش فروش محصولات

در تبلیغات محیطی از روش های گوناگون استفاده میشود که هر کدام به نوعی باعث شناخته شدن و در نتیجه افزایش فروش بشود.

گستردگی و وسعت تبلیغات

با استفاده از تابلو حروف برجسته ، آگهی دیداری و مطبوعاتی مخاطبان از قشر ها و کسب کار های مختلف باشمند که باعث گستردگی تبلیغات محیطی میشود.

انطباق تبلیغات با تبلیغات ملی

تبلیغات محیطی می تواند رکن اساسی تبلیغات ملی را در هر منطقه اجرا کند در نتیجه، تبلیغات خاصی برای هر منطقه، محیط یا محله در نظر گرفته و اجرا میشود.

برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان

تبلیغات محیطی با باعث ارتباط مسقیم میان مشتری و فروشنده میشود؛ که با حذف واسظه ها قیمت تمام شده و نهایی کمتری مشتریان بپردازند.

ایجاد زیبایی بر فضای شهر

تبلیغات محیطی با استفاده از چارچوب های خاص و منظم به طور گسترده در یک منطقه میتواند باعث زیبایی شهری بشود.

قابلیت تبدیل انواع طرح های تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی ، با ویژگی های خلاقانه خود میتواند همان پیام های منتشر شده در رسانه جمعی و مطبوعاتی را به پیام های تاثیر گذارتری تبدیل کند.

هدایت مردم به سوی یک مرکز خرید

مزیت تبلیغات محیطی

می توان در کنار تابلو های تبلیغاتی ، نشانی محل تهیه ی کالا مورد تبلیغ را هم ارائه کرد و مخاطبان را در مراکز تجاری ، فرودگاه ها و یا محل های خرید ، به طور مستقیم به آن سو هدایت کرد .

تاثیر گذاری مثبت در انتخاب برند و محصول

با تبلیغات درست و خوب میتوان تاثیری مثبت در انتخاب برند و مخصول مخاطبان ایجاد کرد

همکاری برند ها با مردم برای معرفی محصولات

با تبلیغات محیطی میتوان باعث ارتباط و همکاری برند های معتبر با افراد معروف و ایجاد درآمد زایی برای افراد جامعه کرد.

نمایش اطلاعات و شناسنامه محصول

در تبلیغات محیطی ، میتوان با ارائه مستقیم نشانی سایت اینترنتی، شماره تلفن و دیگر اطلاعات ضروری ، بین مشتریان و برند ها ارتباطی خوب ایجاد نمود