تابلو نقشه جهان

تابلو نقشه جهان، نمونه ای جذاب و خاص از تابلوهای دکوراتیو دیواری است ، که در اصناف باعث افزایش اعتبار و نشان دهنده برون مرزی بودن فعالیت و کسب و کار شما است.

تابلو نقشه جهان طلایی

تابلو نقشه جهان تخصص ماست

افتخار اولین سازنده و طراح دیوارکوب نقشه جهان استیل در ایران متعلق به مرکز تابلوسازی پارسه می باشد، که تاکنون دارنده بیشترین تنوع و تیراژ تولید این نوع تابلو در کشور بوده است.

ساخت تابلودیواری نقشه جهان در تابلو سازی پارسه کاملا سفارشی بوده ، قابلیت ساخت با متریال های گوناگون ،در طرح های متفاوت و خاص و در تمام سایزها قابل ساخت و اجراست که به صورت پشت نور و بدون نور اجرا می گردد.

قوی ترین رزومه کاری در ایران متعلق به تابلوسازی پارسه است. نمونه کار تابلوسازی ما به وضوح قدرت ساخت تابلو نقشه جهان تابلوسازی پارسه را نشان میدهد.

تابلو نقشه جهان استیل

انواع تابلو نقشه جهان

تابلو دیوارکوب جهان در انواع مختلفی قابل ساخت است که در زیر انواع آن با نمونه مشخص شده است

تابلو نقشه جهان استیل

تابلو نقشه جهان چوبی

تابلو دیواری نقشه جهان طلایی ( محبوب ترین سبک نقشه جهان)

تابلو نقشه جهان طلایی

در ساخت این نوع از تابلو نقشه می توان از دومتریال استفاده کرد.

1- استیل طلایی

2- پلکسی طلایی

تابلو دیواری نقشه جهان طرح ساعت

تابلو نقشه جهان با ساعت

تابلو دیوارکوب نقشه جهان سفارشی با جزئیات کامل

تابلو دیواری نقشه جهان چوبی

تابلو دیوارکوب قاره زمین با مرزبندی مشکی

تابلو دیوارکوب نقشه زمین

تابلو قاره زمین دیوارکوب

تابلو قاره زمین

تابلو نقشه دکوری جهان طلایی مرزبندی شده همراه با ساعت

تابلو نقشه جهان باساعت

تابلو نقشه جهان باساعت

نقشه کره زمین باساعت

تابلو نقشه جهان باساعت

نقشه جهان چوبی سه بعدی

تابلو نقشه جهان چوبی

نقشه جهان طلایی سه بعدی (اختلاف سطح کشورها)

تابلونقشه جهان استیل

نقشه جهان طرح نگاتیو

تابلو نقشه جهان خاص

تابلو نقشه کره زمین

تابلو نقشه نور مخفی طلایی مرزبندی شده

تابلو نقشه جهان
تابلو نقشه جهان طلایی نورمخفی

تابلو نقشه جهان سفارشی مرزبندی شده بانام کشورها

تابلو نقشه استیل مرز پانچ

در این تابلو مرزبندی کشورها به صورت سوراخ هایی در سرتاسر تابلو ایجاد شده و با عبور نور از آن مرزبندی ها مشخص میشود.

همچنین با برش اسامی کشورها زیبایی این نوع تابلو دو چندان میشود.

این تابلو در ابعاد 200 سانتی متر در 100 سانتی متر به بلا مناسب ساخت و اجرا می باشد و در سایز های بالاتر جلوه و زیبایی بیشتری دلرد

تابلو نقشه زمین

تابلو نقشه زمین طلایی

طراحی تابلو نقشه مطابق با شغل شما

تابلو نقشه جهان شرکت

تابلو نقشه جهان دفتر

دیوارکوب نقشه جهان

دیوار کوب نقشه جهان تابلو زیبا و منحصر به فرد برای محیط های داخلی و دفتر های تجاری و بین المللی می باشد که جلوه خاصی به محیط داخلی میدهد و برای زیبا سازی محیط بسیار عالی است.این سبک تابلو قابلیت نصب بدون نور با پایه و بدون پایه را داراست و به راحتی توسط مشتری قابل نصب است.

قیمت تابلو نقشه جهان

قیمت تابلو نقشه ارتباط مستقیمی با سایز و جنس آن دارد، به صورتی که هر چه سایز بزرگتر باشد قیمت تابلو نیز بالاتر است

سایز استاندارد تابلو 100*200 می باشد ولی به صورت کلی از سایز 40*80 تا 300*150 و بالاتر قابل ساخت است.

اجناسی که برای ساخت تابلو نقشه به کار میرود شامل: استیل، پلکسی، مولتی استایل، چوب و… است، متریال پلکسی گلس بیشترین کد رنگ های موجود را شامل می شود.

برای نور پردازی تابلو نقشه جهان ازلامپ های اس ام دی استفاده می شود که نور آن به صورت بک لایت یا پشت نور اجرا می گردد.

تابلوسازی پارسه بزرگترین مرکز تخصصی تابلو نقشه در ایران با بیش از 50 نوع طرح نقشه جهان است و به راحتی میتواندید قیمت هر طرح را مستقیم بدون واسطه از ما استعلام بگیرید.

نقشه جهان نور مخفی

نقشه جهان بکلایت برای محیط های اداری، سالن های کنفرانس و.. بسیار مناسب است و میتوان بازخورد کاری شما را چندین برابر کند.

نور مخفی به کار رفته در تابلو نقشه جهان چراغ دار نسبت به قیمت تابلو قیمت ناچیزی دارد و میتوان هر نقشه را با نور یا بدون نور سفارش داد.برای نور مخفی تابلو از اس ام دی که طول عمر بالا و مصرف کمی دارد استفاده میشود.

تابلو نقشه دکوری

تابلو نقشه دکوری برای دکوراسیون های داخلی و محیطی به کار میرود و محدودیتی در انتخاب رنگ، طرح و نور وجود ندارد و کاملا سازگار با محیط طراحی و ساخته میشود.به جای استفاده از طرح های آماده، کار کاملا سفارشی مختص به محیط و سبک کاری حود را انتخاب و سفارش دهید.

تابلو نقشه کره زمین

تابلو نقشه کره زمین را به صورت گسترده ودایره قابلیت ساخت دارد که در طرح دایره میتوان از نیم کره شرقی یا غربی در طرح استفاده کرد.این سبک مناسب زیبایی خاص خود را دارد و مناسب تجارت جهانی و تریدر ها و.. است

تابلو نقشه جهان سه بعدی

تابلو نقشه جهان سه بعدی تابلویی زیبا با اختلاف سطح کشورهاست که بیشتر در طرح های چوبی استفاده میشود که با استیل و پلکسی هم قابل اجراست وزیبایی کار را دوچندان میکند. در این مدل تابلو بعضی کشور ها نسبت به بقیه به صورت پله ای اختلاف دارد و میتوان جزئیات مدنظر را بروی کشور خاص هم اعمال کرد ویه کشور نسبت به بقیه بولد تر باشد.

تابلو نقشه کره زمین برجسته

تابلو نقشه کره زمین را برای جلوه بیشتر به وسیله یراق آلات مخصوص از دیوار فاصله می دهند. این سبک باعث زیبایی دوچندان تابلو نقشه قاره ها می گردد.

این برجستگی می تواند هم در فاصله از سطح دیوار و هم در خود پازل ها و بخش های نقشه جهان ایجاد شود. و با هر کدام از این اختلاف سطح ها جذابیت بیشتری به تابلو داد.

نقشه جهان طلایی

نقشه جهان طلایی یکی از جذاب ترین انواع تابلو کره زمین است. که بیشترین استفاده را در تابلو داخلی شرکت ها هواپیمایی ، تابلوشرکت های حمل و نقل و تابلوشرکت های بین المللی دارد.

رنگ طلایی نقشه جهان سبب جذابیت این تابلو برای استفاده در تابلو دفترها و تابلو دکوراسیون شرکت میشود.

نقشه جهان استیل

تابلو کره زمین استیل یکی از سبک های پرکاربرد و دوست داشتنی نقشه جهان است. علت نام گذاری این سبک از نقشه جهان استفاده از متریال استیل برای ساخت آن می باشد.

که در آن از رنگ های طلایی، نقره ای، دودی و رزگلد استیل استفاده می گردد. و می توان آن را به دو سبک نقشه جهان بدون نور و نقشه جهان بانورمخفی تولید کرد. نقشه جهان بکلایت سبک زیباتر و پرکاربردتر در تابلو محیط داخلی شرکت ها است.

نقشه جهان شرکت هواپیمایی

یکی از زیباترین و مدرن ترین تابلو ها برای فضای داخلی شرکت های هواپیمایی، نقشه جهان با سبک ها و متریال گوناگون است. که بنابر سبک و علاقه مندی هر شرکت با طرح های موجود و پیشنهادی قابل تولید است. نقشه جهان خاص را می توان با طرح پیشنهادی و سلیقه هر شرکت طراحی و تولید نمود.

نقشه جهان مدرن یکی ازسبک هایی است که بیشترین انتخاب را در میان شرکت های هواپیمایی دارد. و نقشه جهان شرکت های مسافرتی نیز از همین طرح ها و سبک های زیبا برای تابلو داخلی شرکت مسافرتی استفاده می کنند.

ارسال تابلو نقشه جهان به سراسر کشور

ارسال تابلو نقشه جهان به سراسر ایران با بسته بندی کاملا مناسب و ایمن ارسال توسط باربری با بارنامه و ضمانت نامه لینک مستقیم به کارگاه بدون واسطه

کاربرد نقشه جهان

تابلو نقشه جهان نوعی تابلو مدرن می باشد که امروزه اکثر کسب وکار های بزرگ و بین المللی در دفتر کار خود ازآن استفاده می کنند.

  • آژانس های مسافرتی
  • دفاتر ترجمه رسمی
  • آموزشگاه های زبان خارجی
  • دفاتر بازرگانان بین المللی
  • وکلای برون مرزی
  • شرکت های واردات و صادرات
  • صرافی ها و تمامی کسب کار هایی که وجهه بین المللی دارند بیشتر از این سبک تابلو استفاده می کنند.

ابعاد تابلو نقشه جهان

تابلو قاره جهان را در ابعاد استاندارد 200*100 سانتی متر 180*90 ، 220*100 و سایز هایی با این نسب تناسب می توان تولید کرد.

قیمت نقشه جهان

قیمت تابلو نقشه زمین متناسب با ابعاد و جنس مورد استفاده آن تعیین می گردد. که در تمامی سبک ها علاوه بر نوع جنس، شکل و فورمت نقشه در قیمت تابلو نقشه کره زمین تاثیر گذار است.

در تمامی گونه های نقشه جهان، سبک هایی که بصورت نقشه جهان استیل ساخته می شوند. نقشه جهان قیمت مناسب و ارزنده نسبت به قیمت محسبوب می شوند.

نور پردازی تابلو نقشه جهان

نورپردازی این تابلو میتواند به رنگ های سقید، آبی ،قرمز، آفتابی، انبه ای، و هفت رنگ انجام شود که اس ام دی RGB یا هفت رنگ با قابلیت تعویض رنگ وبازی بوده و ریموت کنترل نیز دارد.

نصب تابلو نقشه زمین

نصب این تابلو بدون هیچ گونه پیچ رو کار و قابل مشاهده ای توسط تابلوسازی پارسه انجام می شود.

تابلو نقشه جهان را میتوان برای روی پشت زمینه های دیوار گچی، کناف، کامپوزیت، ام دی اف و ترموود اجرا کرد.

نصب تابلو کره زمین روی دیوار گچی

پشت زمینه کامپوزیت ، ترموود و سایر پشت زمینه ها برای نصب تابلو هیچ مشکل خاصی وجود ندارد زیرا به دلیل وجود دسترسی به پشت تابلو تمامی سیم کشی ها مخفی و از پشت صورت می گیرد.

اما نصب بر دیوار گچی ابتدا پلات برای پیمانکار ارسال و محل سیم کشی تابلو بر روی دیوار مشخص شده و در نقاط مشخص لوله خرطومی و سیم کشی در داخل دیوار مخفی و سپس گچ کاری می شود بعد از آن نصب تابلو صورت میگیرد.

گروه تبلیغات محیطی پارسه

0912843600-09330842205