تابلو تبلیغاتی جدید و زیبا

تابلو تبلیغاتی جدید حاصل پیشرفت صنعت تابلو سازی و هنر استفاده از متریال مختلف در ساخت انواع تابلو می باشد، که استفاده از آن باعث افزایش بازخورد و جذب مشتری میشود.

تابلو یک مغازه، نشان دهنده برند و اهمیت آن فروشگاه می باشد بنابراین خیلی مهم است که تابلو، طبق اصول درست ساخته شود.

تناسب تابلوتبلیغاتی با محصولات و خدمات

یکی از مهمترین نکته هایی که در ساخت تابلو تبلیغاتی جدید و زیبا باید توجه نمود، متناسب بودن نوع تابلو با خدمات و محصولات فروشگاه میباشد.

به طور مثال، برای تابلو بستنی فروشی از المان شلوغ و جذاب استفاده میشود مانند تابلو لاس وگاسی، پانچ، ساید لایت، نوراندریک ولی در نصب تابلو شرکتی، این سبک تابلو اصلا مناسب نبوده و سبک کلاسیک مناسبتر است.

نمایش شغل در تابلو تبلیغاتی

با انتخاب درست نوع یا طراحی تابلو میتوانید شغل یا حرفه خود را به خوبی در تابلو به نمایش بگذارید.

اگر شغل شما مربوط به گیاهان می باشد میتوانید از گرین وال استفاده بکنید، یا با ترکیب حروف فلزی با گل مصنوعی یک ترکیب زیبا خلق کنید.

اگر میخواهید کار شما پرستیژ داشته باشد، از تابلو گوشه دار و تیز استفاده کنید و اگر میخواهید لطافت بیشتری داشته باشد میتوانید از تابلو گرد و کرو استفاده کنید.

شرکت طلا و جواهرسازی ورسای نمونه یک تابلو کاملا لاکچری و خاص، که کاملا با نوع کار و خدمات آن تناسب دارد؛که با دیدن تابلو، ذهن به سمت جواهرات میرود.

تابلو تبلیغاتی جدید

استفاده مناسب و درست از رنگ در تابلو

استفاده از رنگ های متفاوت و مناسب با سلیقه مشتری موجب زیبا ترشدن تابلو و در نتیجه، زیبا ترشدن تابلو میشود.

انتخاب رنگ میتواند خیلی مهم باشد، به طور مثال در تابلو مهدکودک از چندین رنگ متفاوت یا آر جی بی استفاده میشود؛ همچنین در رستوران ارگانیک میتوان از رنگ سبز بهره برد.

همچنین برخی از رنگ ها باهم تناسب بیشتری دارند به طور مثال : رنگ مشکی با طلایی ،سفید ، قرمز ، نارنجی ، سبز ترکیب زیبا و منحصر به فردی میباشد.

رنگ تابلو تبلیغاتی چلنیوم در زیبایی تابلو

باید به انتخاب رنگ چلنیوم در ارتفاع توجه ویژه شود ؛ بالاترین بازده نوری در ارتفاع به ترتیب: رنگ قرمز، زرد و سفید می باشد که کمترین بازده متعلق به رنگ آبی است.

استفاده از رنگ آبی در ارتفاع اصلا مناسب نیست و خوانایی حروف به شدت کاهش پیدا میکند؛ اما در صورتی که آبی رنگ سازمانی شماست میتوانید این مشکل را با یک کانتور(حاشیه) سفید برطرف کنید.

تاثیر نور پردازی در تابلو تبلیغاتی جدید

استفاده از افکت های نوری و نورپردازی می توانید باعث جلب توجه و بازخورد بالاتری داشته باشد؛ به طوریکه امروزه نورپردازی در نما داخلی و خارجی به کی فاکتور مهم و اساسی مبدل شده است.

برای زیبایی تابلو در تابلو سازی میتوان از لامپ های لاس وگاسی، نئون و به تازگی از لوگو پرژکتور و همچنین نور مخفی برا زیبا سازی استفاده نمود.

استفاده از متن مناسب و تاثیر گذار

انتخاب متن تابلو یکی از مهمترین قسمت های طراحی تابلو میباشد؛ که باعث جذب و به فکر فرو رفتن مشتری شود.

متن نوشته نباید خیلی طولانی یا کوتاه باشد همچنین فاقد کلمات تکراری و از کلمات جذاب در آن استفاده شود که باعث جلب توجه شود.

همچنین اگر میخواهید از جملات انگلیسی استفاده کنید باید 70 درصد فارسی و 30 درصد انگلیسی باشد مگر اینکه با سازمان نوسازی به توافق برسید.

طراحی تابلو تبلیغاتی جدید قبل از نصب

قبل از اجرای کار طراحی دو بعدی انجام میشود که مشتری با کلیات و نوشته رنگ تابلو آشنا شود و در صورت نیاز و درخواست مشتری طراحی تری دی ارائه میگردد.

بهترین مکان نصب تابلو تبلیغاتی

مکان نصب تابلو باید طوری انتخاب گردد که دارای دید مناسب از طرفین باشد و به خوبی قابل رویت باشد.

مکان نصب باید نه خیلی بالا و نه خیلی پایین باشد که به راحتی قابل رویت بوده و از ایمنی مناسبی برخوردار باشد.

جدیدترین تابلو تبلیغاتی کدامند؟

در تابلوسازی محدودیتی برای ترکیب متریال و ساخت حروف جدید نداریم و با ترکیب چند نوع حروف متفاوت و با بروز و بهتر کردن تابلوهای قدیمی نوع جدیدی از تابلو خلق کرد.
به طور مثال می توان به تابلو تبلیغاتی جدید تابلو نقشه جهان ، تابلو لاس وگاسی، تابلو تبلیغاتی دکوراتیو، تابلو دوطرفه، حروف سوئدی و ده ها تابلو دیگر اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *