تابلو دوطرفه

تابلو دوطرفه یکی از بهترین تابلو ها برای دید عابر پیاده می باشد ، بدلیل اینکه این تابلو به صورت عمود بر سطح نصب شده و از هر دو طرف دید دارد.

تابلو دوطرفه چیست؟

تابلو دوطرفه

یکی از جدیدترین و شیک ترین تابلو های تبلیغاتی می باشد که انواع متفاوتی دارد. داری بهترین دید برای عابر پیاده بوده و از دو طرف قابل دید است.

انواع تابلو دوطرفه

تابلو سازی پارسه در ساخت تابلو دو طرفه از اکثر رقبا پیشی گرفته و انواع متفاوتی از این تابلو را به مرحله ساخت رسانده است.

امروزه تابلو های متفاوتی در بازار مشاهده می شود اما هیچ تابلویی مانند این تابلو بازده و کارایی لازم را ندارد و حس خاص بودن را منتقل نمیکند.

تابلو دوطرفه فلزی

یکی از حالت های ساخت این تابلو با استفاده از آهن و سپس رنگ کردن آن می باشد که این نوع تابلو بیشترین استفاده و کاربرد در میان دیگر تابلو هارا دارد.

تابلو دوطرفه استیل

برای ساخت تابلو دوطرفه میتوان از استیل نیز استفاده نمود که به دلیل قیمت بالاتر نسبت به فلز آهن کمتر استفاده میشود.

طرح تابلو دوطرفه

برای این نوع تابلو دو طرف مربع و دایره استفاده می شود.

بهترین مکان نصب تابلو دوطرفه

هر فروشگاهی تنها دو ستون در طرفین درب ورودی دارد و چنانچه تابلوی تبلیغاتی محصولی بر یکی از ستون های فروشگاه و مراکز فروش نصب شود، شرایط را برای حضور سایر رقبا محدود و ناممکن میسازد.

در این مورد بخصوص می توان گفت اگر شرکتی نخستین اقدام کننده نباشد بهترین مکان تبلیغ را از دست داده و ناچار خواهد بود در دیگر مراکز فروش اقدام به تبلیغ محصول و برند خود نماید.

کاربرد و مزیت تابلو دوطرفه

درعرصه تابلو تبلیغاتی کمتر تابلویی وجود دارد که سطح اصلی آن عمود بر دید ناظر باشد.

تابلوهای متصل به پل های عابر پیاده و بیلبوردهای خیایانی دارای این شرایط هستند، اما به دلیل یک طرفه بودن در این مقوله نمی گنجد.

تفاوت تابلو دوطرفه با تابلو سر درب مغازه

تابلو مغازه و فروشگاه ها که در سر در ورودی اماکن نصب است به موازات محور عبور قرار داشته و برای رویت مطالب آن مخاطب باید زاویه دید خود را تغییر دهد تا مطالب درج شده بر روی آن را ببیند ، این تابلو ها عموما برای دید سرنشینان خودرو یا عابران طرف مقابل کاربرد دارند.

در این میان تابلویی که مستقیم در راستای دید ناظر قرار داشته باشد، بیشترین تاثیر را بر بیننده خواهد داشت؛ نکته مهم و غیر قابل انکار این نوع تابلو ها، کاربرد آن برای پیاده رو است.