تابلو مغازه

تابلو مغازه همانطور که از نام آن پیداست یکی از روش های تبلیغات محیطی می باشد که در سر درب مغازه ها و کسب و کار های کوچیک با انواع متفاوت نصب میگردد. البته این نوع تبلیغات را میتوانیم به دو دسته دیجیتالی و غیر دیجیتالی تقسیم نماییم که منظور ما در این نوشته تبلیغات محیطی غیر دیجیتالی است که نوعی رایج این نوع تابلو مغازه می باشد.

اهمیت تابلو مغازه

شرکت یا مغازه شما ممکن است محل فیزیکی داشته باشد که امکان استفاده از اقلام تبلیغاتی را در آن دارید. مثلا در یک مغازه شما امکان آن را دارید که از فضای بالای ویترین مغازه به اندازه ای که مجاز هستید و یا  پنجره ها در صورت لزوم به عنوان محلی برای تبلیغات استفاده نمایید.

تابلو چلنیوم
مولتی دورگیری سفید با نور افتابی

راه های تبلیغاتی برای یک مغازه ممکن است بسیار متعدد باشد ولی به سادگی قابل درک است که تابلو مغازه اولین و در دسترس ترین رسانه تبلیغاتی آن واحد تجاری خواهد بود. رهگذران با دیدن تابلو مغازه علاوه بر اینکه از زیبایی طرح آن لذت خواهند برد ، نام تجاری شما را نیز به خاطر خواهند سپرد که موارد مشابه آن بسیار زیاد است و اگر کمی فکر کنید متوجه خواهید شد که چطور با همین تابلوها به سادگی برندهایی در ذهن شما شکل گرفته است .

میتوانیم در این میان از مغازه یا به سوپر مارکت های دریانی نام ببریم که بیشتر از هر نوع تبلیغی این نام را شما بر روی تابلوهای مغازه های خار و بار فروشی کوچک و یا سوپر مارکتهای محلی دیده اید و خیلی ساده همین دیدن باعث شکل گرفتن این برند در حد یک نام تجاری بزرگ در ذهن شما شده است .

تابلو تبلیغاتی خارج فضای کسب و کار شما تنها تابلو مغازه و یا پنجره های آن نیست که گاهی فضاهای نزدیک به واحد تجاری شما نیز ممکن است برای این تبلیغات مورد استفاده قرار گیرد که موارد آن متعدد است. شاید به نوعی بتوانیم بگوییم که بخشی از زیبایی یا زشتی شهرهای بزرگ و کوچک در گروی این تابلوهای مغازه است که در مناطقی از شهر به راحتی اثر این تابلوهای مغازه بر روی ظاهر و نور خیابان ها دیده می شود .

بر اساس یک مقاله معتبر ۷۱% مردم پیام تابلو شما را دریافت میکنند و به وسیله تابلو مغازه نام شما در ذهنشان شکل می گیرد و دیر یا زود جذب تجارت شما خواهند شد . در سال ۲۰۱۶ هزینه ای که بابت این تبلیغات محیطی در اروپا شده است رقم شگفت انگیز ۴۶٫۷ میلیون یورو می باشد .

انواع تابلو مغازه

این روز ها انواع تابلو سر در مغازه با سرعت بالایی از نظر ایده های بروز و تکنولوژی در حال ارتفا می باشد که باید قبل از اتنخاب و سفارش بهترین گزینه یک تابلو مغازه شناخت تقریبی از تابلو های تبلیغاتی سر در مغازه داشته باشیم. از تابلو های تبلیغاتی در سر در مغازه میتوان اشاره کرد به :

تابلو چلنیوم
چلنیوم بازار زعفرانیه

خصوصیات تابلو مغازه

تابلو مغازه

تابلو مغازه خصوصیاتی نیز دارا می باشد که از جمله آن میتوانیم موارد ذیل را نام برد :

  • اندازه مناسب و قابل دید
  •  استفاده از رنگهای جذاب
  •  استفاده صحیح و مناسب از برند تجاری
  •  بهره گیری از نمادهای رایج برای درک موضوع کار مغازه شما
  •  به اشتراک گذاری پیامی مشخص
  •  مناسب ترین جایگاه برای بهتر دیده شدن
  •  دوام جنس و ظاهر تابلو
  •  جنس تابلو با توجه به نوع مصرف و موارد متعدد دیگر

در نظر داشته باشید قبل از هر کاری در ساخت تابلوی مغازه باید تابلوسازی مناسبی را انتخاب نمایید و با استفاده از تجربیات کارشناسان آنها بتوانید انتخاب بهترین نوع تابلو را برای واحد تجاری خود انتخاب نمایید .

تابلو سازی پارسه در ساخت تابلوهای مغازه تبحر خاصی دارد که این تخصص حاصل سالها تجربه و طراحی و نصب انواع مختلف تابلو است . تابلوسازی پارسه ، تابلوی مغازه شما را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و بهترین متریال ارائه مینماید . به سادگی میتوانید در تصویر ذیل انواع متریال و محصولات تابلو سازی پارسه را مشاهده نمایید و با کارشناسان ما تماس گرفته و تابلوی مورد نظرتان را سفارش دهید .

در نظر داشته باشید زمانی که رقابت بین هم صنف های شما شدید می شود ، طراحی تابلو مغازه یکی از مهمترین عواملی خواهد بو که شما در برابر نگاه مشتریان و در مقابل برند دیگر همکاران دیده خواهید شد و جلوه بیشتری از خود نشان می دهید . با داشتن یک تابلوی مغازه مناسب ، خلاقانه و چشم نواز، می توانید از حداکثر پتانسیل محل کارتان برای جذب مشتری استفاده نمایید .

تابلو مغازه
فهرست مطلب
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.