حروف وکیوم پرسی

حروف وکیوم پرسی نوع جدیدی از تابلو های برجسته می باشد که امروزه در بازار موجود است به دلیل برجستگی آن به تابلو وکیوم یا سه بعدی نیز مشهور است.

ساخت حروف وکیوم

پس از طراحی قالبی چوبی برای حروف، توسط دستگاه سی ان سی برش خورده و آماده ​میگردد، قالب چوبی در دستگاه حرارتی صنعتی و تحت خلاء بر روی ورق های پلکسی یک تکه پرس می شود.

بعد از پرس، پلکسی برجسته و 3 بعدی می شود؛ در مرحله بعدی روی میز مخصوص برش حروف جداسازی شده و در برخی موارد قابلیت رنگ پذیری و آبکاری کروم را دارد.

همچنین می توان با استیل رینگی نیز عرضه کرد که جلوه بسیار زیادی دارد.

حروف وکیوم

قیمت تابلو وکیوم

قیمت حروف وکیوم با توجه به مراحل بیشتر ساخت و نوع اجناس مصرفی نسبتا” بالاتر از انواع دیگر حروف برجسته می باشد.

مزیت تابلو وکیوم نسبت به انواع حروف برجسته

مزیت تابلو وکیوم نسبت به تابلو های برجسته چلنیوم، پلاستیک، استیل، اپوکسی، رزینی، عمق بیشتر و سه بعدی بودن سطح روی ​حروف می باشد.

مهمترین مزیت این تابلو به مواردی اشاره کرد که کمتر تابلو می تواند دید کاملی مشابه با این نوع حروف برجسته داشه باشد.

در بعضی از طرح ها فقط فرم کرو و نیم دایره ای می تواند چشم ها رو محو زیبایی تابلو کرده و فلت بودن طرح پیام خاصی به مخاطب ارسال نمی کند.

سبکی و در عین حال انعطاف پذیری در مقایسه با طلقهای پلکسی یکپارچگی و استحکام حروف و دوام و عمر بیشتر توانایی شبیه سازی حروف ریخته گری شده برنج و آلومینیوم و دیگر فلزات، در حالیکه از نظر قیمت و وزن چند برابر از آنها کمتر است.

سطوح نرم و محدب و مقعر دو بعدی و سه بعدی از مشخصه های اصلی و جدا ناپذیر حروف وکیوم است که در روشهای دیگر دیده نمی شود، و این انحناها و شکستهای خاص نور در آنها، دید منحصر به فرد سه بعدی در حروف را ایجاد می کند.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.