حروف برجسته خاص و لاکچری

حروف برجسته خاص و لاکچری

حروف برجسته خاص و لاکچری یکی از راه های دیده شدن در دنیا میباشد که بعضی از این تابلو ها به طور بسیار خاص ساخته و طراحی شده که آن ها را از دیگر تابلو ها متمایز میکند.

حروف برجسته در دنیا

حروف بجسته در تمامی نفاط جهان استفاده میشود.اما در بعضی از کشور ها زودتر پا به عرصه تبلیغات گذاشته و به مرحله تابلو های لاکچری و خاص رسیده است.

تابلو حروف برجسته حروف برجسته خاص و لاکچری گوچی

شرکت گوچی در سال ۱۹۲۱ توسط گوچیو گوچی، تأسیس شد. امروزه دفتر مرکزی این شرکت، در شهر فلورانس، ایتالیا قرار دارد.

بر پایه آمار مجله بلومبرگ بیزینس‌ویک در سال ۲۰۰۸ میلادی شرکت گوچی درآمدی در حدود ۴٬۲ میلیارد یورو داشته‌است. برند گوچی همچنین در سال ۲۰۰۹، بر اساس اطلاعات مؤسسه اینتربند، به مقام چهل‌ویکم در جدول ۱۰۰ نام تجاری برتر صعود کرد. گوچی پرفروش‌ترین نام تجاری ایتالیایی نیز می‌باشد. این شرکت ۲۷۸ نمایندگی مستقیم (بوتیک) در سراسر جهان دارد.

این برند به خاص و لاکچری بودن معروف باشد که تابلو های سر درب فروشگاه این برند نیز از این قاعده مستثنی نیست.

حروف برجسته خاص و لاکچری

برند گوچی برای تابلو های فروشگاه های خود از تابلو استیل طلایی بدون نور که بر روی پشت زمینه طلایی و یا سنگ نصب میشود استفاده میکند.

تابلو حروف برجسته برند سواچ

در سال ۱۹۸۳ آقای نیکولاس ج هایاک ساعت سوئیسی سواچ را بنیان‌گذاری کرد و با این کار راهی نو برای گروه سواچ و تکمیل مارک‌های آن گشود.او در سال ۱۹۹۸ موفق به کسب دکترا از دانشکده نوشاتل و جایزه نوبل اقتصاد گردید. دوران مدیریت عاملی او در گروه سواچ از ۱۹۸۶ آغاز و تا سال ۲۰۱۰ ادامه یافت

برند سواچ برای تابلو های فروشگاه های خود از حروف سوئدی استفاده میکند.

حروف برجسته خاص و لاکچری

تابلو حروف برجسته برند چنل

برند چنل از تابلو حروف برجسته فبزی بک لایت برای تابلو فروشگاه های خود استفاده میکند

حروف برجسته خاص و لاکچری
حروف استیل بدون نور

ساخت تابلو خاص و لاکچری

گروه تبلیغات محیطی پارسه  با بهبود کیفیت خدمات ارائه شده، برقراری ارتباط با مشتری (CRM)، پاسخگویی و بررسی بازخورد مشتری همواره در تلاش است در امور تبلیغات خلاق و در ساخت تابلو های مدرن پیشرو باشد و توانسته نمونه کار های خاص زیادی را به مرحله اجرا در بیاورد.

تابلوسازی پارسه قابلیت اجرای تمامی نمونه های خاص و لاکچری را دارد. تمامی نمونه کار های خاص و لاکچری که از هنگام بازید از کشور خارجی و از سایت های آن ها در زیر برای شما عزیزان گرد آوری شده تا با الگو برداری از این تابو ها یک تابلو خاص و لاکچری داشته باشید.